Demontáž a stěhování linek

Renovace strojů a linek a jejich stěhování probíhá buď v rámci jednoho závodu nebo z jednoho závodu do druhého a to v tuzemsku i v zahraničí. Jedná se o demontáž stávajícího zařízení, jeho přepravu a opětovnou montáž dle požadavků zákazníka.

Součástí těchto prací bývá rozložení stroje (linky) na přepravní díly, přesun jednotlivých dílů z haly do nákladového prostoru a nakládka kamion, vykládka v místě instalace opětovná montáž. Samotná montáž obsahuje technickou přípravu montáže, strojní montáž, elektrického vybavení provozní zkoušku.

Renovace a repase stěhovaných strojů (linek) se provádí v prostorách tmt, kam stěhované díly přivezou (k vlastní přepravě zařízení bývají využívány renomované tuzemské i zahraniční firmy), opraví či vyrobí nové opět montují do požadovaného celku místě konečné instalace.

Součástí těchto prací jsou i technické činnosti spojené se stěhováním linky (konstrukční práce, příprava, dokumentace) a dodávka balícího fixačního materiálu.

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

E-mail: tmt@tmt.cz Tel.: +420 469 606 127

Demontáž a stěhování linek Typ souboru: pdf, Velikost: 1.53 MB, Vytvořeno: 27.11.2014

Proč spolupracovat právě s námi?

 • Více než 30 let zkušeností v oboru,
  přes 6 000 realizovaných zakázek.

 • Komplexní řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví po celém světě.

 • Velké množství stálých zákazníků (viz naše reference).

 • Silný tým odborníků pro všechny etapy
  projektu
  , od projekce až po servis.

 • Vlastní silné projekční, konstrukční
  a výrobní zázemí.

 • Stabilní česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.