O společnosti


Naše firma vznikla v roce 1991. V prvních letech po svém vzniku byla činnost společnosti zaměřena především do oblasti projekce a konstrukce strojů a zařízení pro dopravu sypkých a kusových materiálů. V roce 1992 jsme získali vlastní výrobní závod. Postupným rozšiřováním firmy i výrobního sortimentu dospěla firma k současnému výrobnímu programu: konstrukce, výroba a dodávky technologických dopravních celků, dodávky zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu sypkých a kusových materiálů, dodávky nosných a ocelových konstrukcí a dalších manipulačních zařízení dle potřeby a přání zákazníka.

Dopravní systémy, zahrnující pásové, válečkové, řetězové, podvěsné, článkové dopravníky,  korečkové elevátory, robotické aplikace apod., jsou konečnému zákazníkovi často dodávány včetně řídících systémů, ocelových konstrukcí a montáže vyšší formou dodávky, tzv. „na klíč“.

V současné době je firma T M T spol. s r.o. Chrudim soustředěna včetně všech organizačních a technických útvarů do zrekonstruovaného objektu (od října 2000), který je součástí vlastního rozsáhlého výrobního areálu. V něm byla v roce 2016 postavena pro potřeby rozšíření prostor pro montáž a testování zařízení nová moderní montážní hala o rozloze 1 728 m2.

T M T spol. s r.o. Chrudim získala a průběžně udržuje systém řízení jakosti podle normy ISO 9001:2015, je také vlastníkem Velkého svářečského průkazu, který společnost opravňuje vyrábět ocelové konstrukce podle EN 1090-1:2009 + A1:2011.

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

Proč spolupracovat právě s námi?

 • Více než 28 let zkušeností v oboru,
  přes 6 000 realizovaných zakázek.

 • Komplexní řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví po celém světě.

 • Velké množství stálých zákazníků (viz naše reference).

 • Silný tým odborníků pro všechny etapy
  projektu
  , od projekce až po servis.

 • Vlastní silné projekční, konstrukční
  a výrobní zázemí.

 • Stabilní česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.