Skladování a distribuce ocelí HARDOX

Centrální sklad materiálů HARDOX, WELDOX a ARMOX z produkce švédské firmy SSAB EMEA AB, Oxelösund byl v T M T a.s. Chrudim zřízen již v roce 1996.

Skladování a distribuční služby byly poskytovány v plném rozsahu až do dubna roku 2012.

V rámci organizačních změn bylo k tomuto datu v SSAB EMEA AB, Oxelösund rozhodnuto o přemístění centrálního skladu do polského města Žuravina. Přesto byl sklad v určité redukované míře v TMT zachován. Od května 2012 provozuje naše firma TMT sklad ve vlastní režii. Jeho kapacita byla podřízena požadavkům a potřebám okolních tradičních zákazníků-odběratelů a našim vlastním potřebám. Roční obrat prodeje HARDOXU se blíží hranici 100 t.

HARDOX (HDX) – otěruvzdorný plech (tvrdost 400 ÷ 600 HB) splňuje přísné požadavky na vysokou odolnost vůči opotřebování otěrem. Použitím HDX se zvyšuje životnost exponovaných dílů drtičů, skluzů, korečků rypadel, lžic nakladačů, koreb a nástaveb nákladních automobilů, vodících prvků, unašečů a mnoha dalších dílů pro betonárky, pískovny, cementárny, mlýny apod.

Tvrdosti plechu se dosahuje účinným kalením vodou na kalící lince. Díky tomu má plech vysokou tvrdost i přesto, že obsahuje málo legovacích prvků. Výsledkem je plech, který se relativně snadno zpracovává, ale především se dobře svařuje.

Údaje o dalších materiálech firmy SSAB (Weldox, Armox, Domex) a výrobcích z produkce finské firmy RUUKKI (již součást SSAB) zde nejsou pro zanedbatelný obrat uváděny.

Informace jsou dostupné na www.ssabox.com.

Ceny materiálu budou poskytnuty na vyžádání.

Kontakt

Paní Eva Mašková - prodej Hardoxu

Tel, fax: +420 469 606 182
Mobil: +420 725 543 674  
E-mail: maskova.eva@tmt.cz

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

E-mail: tmt@tmt.cz Tel.: +420 469 606 127

Proč spolupracovat právě s námi?

 • Více než 30 let zkušeností v oboru,
  přes 6 000 realizovaných zakázek.

 • Komplexní řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví po celém světě.

 • Velké množství stálých zákazníků (viz naše reference).

 • Silný tým odborníků pro všechny etapy
  projektu
  , od projekce až po servis.

 • Vlastní silné projekční, konstrukční
  a výrobní zázemí.

 • Stabilní česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.