Výrobní areál


Nová montážní hala

Moderní prostory této haly výrazně posílily produkční kapacitu firmy.

Velký prostor je využíván pro montáž, ladění a testování našich zařízení. Hala je vybavena jeřáby s nosností 5 tun.

Rozměr haly: 24 x 72 metrů

Montážní hala (H6)

Je určena pro montáž, kompletaci a ověřovací provoz strojů, které jsou zkoušeny a testovány před vlastní expedicí k odběrateli. Prostory umožňují zkušební sestavení a ověřovací provoz celých linek nebo jejich funkčních celků.

Zámečnicko-svářečské provozy (H1, H4)

Výroba v hale H1 je zaměřena na výrobu ocelových konstrukcí, částí strojů a technologických zařízení. Pro zabezpečení uvedeného programu je vybavení haly orientováno především na dělení a svařování. Svařování je zabezpečováno, až na malé výjimky, metodou MIG/MAG na svařovacích zařízeních ESAB, v případě nerezových a neželezných kovů je použita metoda TIG/WIG. Svařování obalenou elektrodou se používá pouze při montážích nebo při speciálních způsobech svařování, resp. navařování tvrdokovů nebo opravách. Drobné díly a doplňkové konstrukce vznikají v hale H4.

Obrobny

Obráběčské práce probíhají ve dvou oddělených prostorách (haly H3, H6), které jsou vybaveny univerzální obráběcí technikou (univerzální soustruhy, frézky, vodorovná vyvrtávačka). Novinkou je instalace CNC frézky HURCO VMX 42 v hale H3 včetně doplňků pro 3D obrábění.

Lakovna (H10)

V moderní lakovně, vybavené vytápěnou odsávanou kabinou, jsou realizovány úpravy povrchů vyráběných zařízení. Po ručním odmaštění ekologickými prostředky jsou aplikovány nátěrové hmoty. Nátěrové hmoty jsou nanášeny převážně stříkáním vzduchovými pistolemi, nebo vysokotlakým bezvzduchovým stříkáním.

Prostor lakovny zahrnuje:

 • prostory pro přípravu výrobků před vlastním nanášením nátěrových hmot (40 m²)
 • přetlakovou a temperovanou lakovací kabinu o rozměrech 4 x 4 x 9 m s příslušenstvím
 • pro nanášení syntetických, epoxidových, polyuretanových a akrylátových nátěrových hmot s možností časově řízeného dosoušecího režimu
 • prostory s plynovými infrazářiči pro dosoušení a meziskladování nalakovaných dílů (450 m²) jsou k dispozici v hale H9

Provoz elektro, výroba rozvaděčů

Pro výrobu a komplementaci elektro příslušenství dodávaných zařízení je určena realizační dílna elektro (H8). K hlavním činnostem patří výroba rozvaděčů, instalace prvků a rozvodů elektro na stroje, montáže u konečného uživatele. Společnost je držitelem oprávnění k výrobě rozvaděčů do proudové hodnoty 125 A.

Máte zájem o bližší informace?

Velice rádi vám je poskytneme. Vyplňte prosím tento jednoduchý kontaktní formulář a my vás budeme v co nejbližší době kontaktovat.

Odeslat dotaz

E-mail: tmt@tmt.cz Tel.: +420 469 606 127

Proč spolupracovat právě s námi?

 • Více než 30 let zkušeností v oboru,
  přes 6 000 realizovaných zakázek.

 • Komplexní řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví po celém světě.

 • Velké množství stálých zákazníků (viz naše reference).

 • Silný tým odborníků pro všechny etapy
  projektu
  , od projekce až po servis.

 • Vlastní silné projekční, konstrukční
  a výrobní zázemí.

 • Stabilní česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.