Ředitel výrobního úseku

TMT a.s. Chrudim hledá/přijme, „Ředitele výrobního úseku“.

Jsme renomovaná strojírenská společnost specializující se na výrobu a implementaci dopravníkových a automatizačních linek. Díky našim inovativním řešení a technologickému know-how patříme mezi lídry v oboru a neustále se rozvíjíme.

Láká Vás oblast automatizace a nejen dopravníkových linek?
Pokud ano, tak neváhejte a staňte se naším kolegou!

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

  • Řídit a koordinovat všechny výrobní procesy ve společnosti.
  • Zajišťovat efektivní plánování a optimalizaci výroby.
  • Dohlížet na dodržování výrobních plánů, termínů a rozpočtů jednotlivých zakázek.
  • Implementovat a rozvíjet nové technologie a výrobní postupy.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními společnosti (obchodní, technický a ekonomický úsek).
  • Zajišťovat a koordinovat externí kapacity výrobního úseku.
  • Vést, motivovat, hodnotit a kontrolovat práci podřízených pracovníků (cca 90 lidí)
  • Zajišťovat dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů.
  • Spolupracovat s vedením firmy na strategických a operativních cílech firmy a zodpovědnost za jejich dodržování v rámci výrobního úseku.

Co byste měl/a splňovat na této pozici?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (strojírenství nebo příbuzný obor) případně SŠ s relevantní praxí.
  • Minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti, ideálně ve strojírenství.
  • Silné organizační a manažerské schopnosti.
  • Znalost moderních výrobních technologií a postupů.
  • Schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů.
  • Výborné komunikační a vůdčí dovednosti.
  • Znalost angličtiny, popřípadě němčiny výhodou.

Co nabízíme?

  • Jsme česká firma bez korporátních nešvarů, open space u nás nenajdete.
  • Účast na technologicky zajímavých a progresivních projektech pro velké společnosti (Alza, Miele, Siemens atd.).
  • Implementace nejmodernějších technologií, dle požadavků zákazníka (kolaborativní roboty, AMR vozíky, umělá inteligence atd.).
  • Najíte se za dotovanou cenu ve firemní jídelně.
  • Pro odpočinek využijete 20 dnů dovolené a 5 dnů placeného volna.
  • Zdokonalíte si angličtinu výukou zdarma v pracovní době.
  • Služební automobil i k soukromým účelům zaparkujete na firemním parkovišti v areálu firmy, pro cyklisty máme zastřešenou kolárnu s možností využití firemních sprch.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Firemní odměna k životnímu jubileu.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro členy rodiny a pojistné poradenství.

Nástup: dle dohody
Další informace: Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, řádný smluvní vztah, na dobu určitou.
Kontakt: TMT a.s. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Kontakt:

Petra Tesáková – personální oddělení – kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu uvedeného níže.