Seniorní obchodní zástupce

TMT a.s. Chrudim hledá/přijme, seniorního obchodního zástupce.

Jste obchodník tělem i duší a máte zkušenosti s technicky náročnými projekty? Máte technickou představivost? Rád hledáte řešení na míru a děláte obchody, které mají smysl? Připojte se k našemu týmu v naší české inovativní a dynamicky se rozvíjející společnosti.

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

  • Udržování a prohlubování vazeb se stávajícími zákazníky.
  • Aktivní získávání nových zákazníků.
  • Příprava a vedení obchodních jednání – od prvního kontaktu až po úspěšné uzavření kontraktu.
  • Zpracování, prezentace a obhajoba cenových nabídek a s tím související administrativa.
  • Úzká spolupráce s technickým a servisním oddělením.
  • Kontrola a připomínkování obchodních smluv.
  • Marketingová podpora – účast na veletrzích, konferencích a firemních prezentacích.
  • Monitorování trhu a identifikace nových trendů, které mohou ovlivnit obchodní strategie.

Jak si Vás představujeme? Požadujeme?

  • Oceníme jak středoškolské, tak vysokoškolské vzdělání ideálně technického zaměření.
  • Požadujeme prokazatelné zkušenosti v obchodě (min. 5 let) – ideálně v oblasti strojírenství.
  • Máte dobrou orientaci v oboru, zkušenost z oblasti automatizace vítána.
  • Očekáváme výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, technické myšlení a proaktivní přístup.
  • Vlastníte řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat.
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Jste pečlivý a dáváte si pozor na detaily.
  • Bez znalosti angličtiny slovem i písmem se neobejdete (další jazyk výhodou).

Proč má smysl jít k nám? Co nabízíme?

  • Jsme ryze česká, stabilní firma s více jak 30letou historii.
  • Na zaučení budete mít svého mentora, který Vás provede začátky u nás ve společnosti.
  • Oceníte možnost pružné pracovní doby.
  • Služební automobil i k soukromým účelům zaparkujete na firemním parkovišti v areálu firmy.
  • Najíte se za dotovanou cenu ve firemní jídelně.
  • Pro odpočinek využijete 20 dnů dovolené a 5 dnů placeného volna.
  • Zdokonalíte si angličtinu výukou zdarma v pracovní době.
  • Možnost využití HO po dohodě s vedoucím.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Firemní odměna k životnímu jubileu.

Nástup: dle dohody
Další informace: Umístění pracoviště – Chrudim, Tovární 290, plný pracovní úvazek, řádný smluvní vztah, na dobu určitou.
Kontakt: TMT a.s. Chrudim, Tovární 290, 537 01 Chrudim

Kontakt:

Petra Tesáková – personální oddělení – kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu uvedeného níže.